|
W lidze plus ekstra niby pokazali z technologią goal line, ale w ten sposób że piłka była praktycznie na linii czyli równo z słupkiem co oczywiście było bzdurą. Nie wiem czy przeszła całym obwodem czy nie ale na pewno nie było tak jak oni to pokazali.
|