Karherop napisał(a):

Po tym jak swój biznes rozwijał Jazdzynski i Królewski naprawdę ktoś sądzi że mianowaliby na to stanowisko kogoś kto się nie nadaje? Trochę zaufania ludzie
|
Odnośnie rozwijania biznesów przez Królewskiego - niestety na razie jeszcze trzeba, zgodzić się z nikim innych jak Filipiakiem, który jakiś czas powiedział, że biznesy Królewskiego jeszcze zysku nie przyniosły. Na razie są w fazie inkubacji inwestorów. Trochę podobnie jest z naszą Wisłą (wiem, że w sprawozdaniu rocznym za 2019 jest zysk, wiem też skąd się on wziął), która od półtora roku jest w inkubacji kibiców dotujących spółkę (50kdlaWisły, Socios, akcje karnetowe i rekordy biletowe, crowdfounding i ostatnio wirtualne bilety). Jednak kiedyś - oby czym szybciej - ten okres inkubacji musi się skończyć, a firma musi zacząć stawać na własnych nogach. Obawiam się, że obecnie próba postawienia Wisły na ów własnych nogach, skończyłaby się spektakularną glebą.