krysztal napisał(a):

|
Zaraz się zacznie burza ale czy tylko dla mnie wyglądało to tak że nie chcemy zrobić krzywdy arce?Kuba jakoś dziwnie kiksujący strzały w środek bramki podania za plecy w najprostszej sytuacji...
|
Tak, wszystko szło po myśli Kuby, tylko w meczu z Rakowem nie powiedzieli Janickiemu i Saviceviciowi o swoim planie udupienia klubu. Samemu Kubie po prostu głupio było nie strzelić karnego, więc trafił dla niepoznaki.
