piotek napisał(a):

Nieznana bramka ciężka do oceny bez goal-line.
Natomiast sędziowanie było na niskim poziomie. Ostatni wolny Arki został podyktowany po zagraniu nakładką zawodnika Arki. Kilkanaście minut wcześniej pod polem karnym Arki Janicki pierwszy dotyka piłki, w nogę wbija mu się obrońca gospodarzy - wolny dla Arki.
|
Dokładnie - były ze trzy sytuacje gdzie faulowali Nas a wolny był dla nich