Temat
:
[XXX kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, 14 czerwca, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
41
15.06.2020, 10:23
Dlatego Kuba strzelił w słupek na początku. Tak się umawiali. I Klemenz z rogu też specjalnie celował w bramkarza, nie obok niego.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret