pepe72 napisał(a):

Procenty Mogiela są fajne jeśli je dobrze czytać.
Przypadek Podbeskidzia, które po 30 kolejce było 9 a spadło powinien dać do myślenia.
Na dziś potrzeba tych czterdziestu paru punktów jak najszybciej.
|
Ludzie podają ten przykład tylko zapominają że wtedy były dzielone punkty. I efekt był tego taki że Podbeskidzie mimo że miało 38 punktów po fazie zasadniczej a taki Górnik Zabrze 25. To po podziale punktów Podbeskidzie już miało 19 a Górnik 13. Czyli z 13 punktów zrobiło się 6. Później Podbeskidzie zrobiło 1 punkt a taki Górnik Zabrze 10. Czyli Gdyby nie podział punktów Górnik byłby pod Podbeskidziem. Również wtedy Górnik Łęczna by nie wyprzedził Podbeskidzia i Górale by nie spadli.