Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1721
Stary 15.06.2020, 09:57
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Procenty Mogiela są fajne jeśli je dobrze czytać.
Przypadek Podbeskidzia, które po 30 kolejce było 9 a spadło powinien dać do myślenia.
Na dziś potrzeba tych czterdziestu paru punktów jak najszybciej.
Dokładnie, wszystko się w dwie kolejki może wywrócić do góry nogami, poza szansami ŁKS
Wystarczy, że Arka, Korona i my wygramy 2 razy i robi się:
Górnik 42/44
Raków 41
Zagłębie 41
Wisła K. 41
Płock 38
Korona 36
Ara 35
i całe analizy ch.. strzeli Lecz nie zmienia to faktu, że trudno oczekiwać, by wśród spadkowiczów znaleźli się Górnik albo Raków, które mają jednak zaliczkę i mogą nawet między sobą grać "na remis" - spółkowania nie są oficjalnie zakazane
Sytuacja z Bielskiem była trochę inna - tam też dzielili pkt + Bielsko do ostatniej chwili było w górnej 8, potem coś namotali w przepisach i przepchnęli Ruch. Gdzie jest teraz Ruch, a gdzie Podbeskidzie to inna sprawa.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 15.06.2020 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując