pepe72 napisał(a):

Procenty Mogiela są fajne jeśli je dobrze czytać.
Przypadek Podbeskidzia, które po 30 kolejce było 9 a spadło powinien dać do myślenia.
Na dziś potrzeba tych czterdziestu paru punktów jak najszybciej.
|
Dokładnie, wszystko się w dwie kolejki może wywrócić do góry nogami, poza szansami ŁKS
Wystarczy, że Arka, Korona i my wygramy 2 razy i robi się:
Górnik 42/44
Raków 41
Zagłębie 41
Wisła K. 41
Płock 38
Korona 36
Ara 35
i całe analizy ch.. strzeli

Lecz nie zmienia to faktu, że trudno oczekiwać, by wśród spadkowiczów znaleźli się Górnik albo Raków, które mają jednak zaliczkę i mogą nawet między sobą grać "na remis" - spółkowania nie są oficjalnie zakazane
Sytuacja z Bielskiem była trochę inna - tam też dzielili pkt + Bielsko do ostatniej chwili było w górnej 8, potem coś namotali w przepisach i przepchnęli Ruch.

Gdzie jest teraz Ruch, a gdzie Podbeskidzie to inna sprawa.
