Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 15.06.2020, 06:50
Jak dla mnie piłka nie przeszła całym obwodem za linie.
Najlepiej to widać z ujęcia z góry.

Bardziej zastanawia mnie sytuacja z końcówki meczu gdzie piłkarza Arki dostał piką w rękę w polu karnym - komentatorzy nic nie powiedzieli o tej sytuacji.
Chyba, że było coś w Lidze+ bo nie oglądałem.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując