|
Jak dla mnie piłka nie przeszła całym obwodem za linie.
Najlepiej to widać z ujęcia z góry.
Bardziej zastanawia mnie sytuacja z końcówki meczu gdzie piłkarza Arki dostał piką w rękę w polu karnym - komentatorzy nic nie powiedzieli o tej sytuacji.
Chyba, że było coś w Lidze+ bo nie oglądałem.
|