No i co z tego, że z tej perspektywy się nie styka?
Zdjęcie z tego miejsca za wiele nam nie mówi.
Przy odpowiednim kącie można by sobie wyobrazić, że piłka nawet idealnie nad linią

Zróbcie sobie eksperyment w domu z jakimś przedmiotem w odpowiednio mniejszej skali, jeśli nie dowierzacie
