OkLos zabrał to co dał z Rakowem - tam z gry byliśmy dużo gorsi, dziś dużo lepsi. Sumarycznie te 4 pkt z tych 2 meczach to... W sumie było to na co liczyłem przed wznowieniem gier. Pewnie w marcu/kwietniu z rozpędu byśmy ugrali więcej. Dziwna ta runda w erze postpandemicznej

ŁKS już tylko matematycznie, obstawiam że 1-3 pkt może zdobędą w pozostałych meczach,więc wygrana z nimi to obowiązek. Kluczem jest dobrze zacząć dogrywke co pozwoli szybko załatwić sprawe utrzymania.