Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.06.2020, 21:24
Ja jestem z tych, co przed tym meczem remis brali w ciemno.

Generalnie dobry występ, mecz był pod kontrolą Wisły, prezentujemy się coraz lepiej fizycznie i piłkarsko.

Czego zabrakło?
1. Na prawej obronie powinien zagrać ktoś z ciągiem na bramkę, szybszy od Klemenza, który jest dobrym stoperem ale na boku zbyt mało daje w ofensywie.
2. Potrzebujemy kogoś szybkiego na skrzydło.
3. Napastnik. Tupta niewiele daje. Widać było, że Turgeman to jest prawdziwy napastnik: szuka strzału, fajnie gra tyłem do bramki. Oby był gotowy do gry od pierwszej minuty.

Na plus Kuvelijc oraz Hołownia. Mają papiery na granie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując