|
Boguski, Janicki i Tupta tym meczem tylko potwierdzili, że Ekstraklasa to zbyt wysoki poziom jak dla nich... Za tydzień mam nadzieję, zobaczyć Alona na szpicy, na skrzydle KAŻDEGO choćby i nawet Dawida Szota bez jednej nogi zamiast Boguskiego i Niepsuja na prawej obronie bo Klemenz jak wóz z węglem na boku gdzie dostaje czy to od Kuby, czy Vukana piłkę na dobieg to zabójstwo dla chłopa...
|