|
No...
zdecydowanie dobrze wyglądaliśmy fizycznie, wydolnościowo i szybkościowo,
zdecydowanie dobre czucie piłki,
Gdyby z przodu był klasowy napastnik i choć jeden szybki skrzydłowy...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|