Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.06.2020, 19:26
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Brawo za walkę!! Kondycyjnie też dali radę. Taką Wisłę chciałbym oglądać w każdym meczu... . Przed meczem brałem remis w ciemno, teraz czuje duży niedosyt. Jak na kolejny mecz bez napastnika, było dobrze.



Dzięki za walkę, Wisełko dzięki za walkę
Odpowiedz cytując