Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 14.06.2020, 19:10
Mecz pod kontrolą, brakuje mi więcej strzałow na bramkę. Czasami mialem wrażenie ze chcą na sile podejść jak najbliżej bramkarza. I te ataki nabrały tempa dopiero w końcówce. Widać ile daje nam napastnik Turgeman, który zagrał parenaście minut i oddał 2 strzały kiedy to Tupta nie wiedział jak opanować pilke. Kuveljic znany jest z uderzenia. Dzisiaj był blisko.
Denerwuje mnie Zhukov. Cały czas gra na mine, mało brakowało a nie jedno podanie do obrońcy mogło być przejęte

Szkoda straty 2 pkt bo można było odskoczyć Koronie. Teraz jeden mecz przegrany i już mamy ciepło.
Odpowiedz cytując