|
Mecz pod kontrolą, brakuje mi więcej strzałow na bramkę. Czasami mialem wrażenie ze chcą na sile podejść jak najbliżej bramkarza. I te ataki nabrały tempa dopiero w końcówce. Widać ile daje nam napastnik Turgeman, który zagrał parenaście minut i oddał 2 strzały kiedy to Tupta nie wiedział jak opanować pilke. Kuveljic znany jest z uderzenia. Dzisiaj był blisko.
Denerwuje mnie Zhukov. Cały czas gra na mine, mało brakowało a nie jedno podanie do obrońcy mogło być przejęte
Szkoda straty 2 pkt bo można było odskoczyć Koronie. Teraz jeden mecz przegrany i już mamy ciepło.
|