Temat
:
[XXX kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, 14 czerwca, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
22
14.06.2020, 19:04
Brawo za walkę!! Kondycyjnie też dali radę. Taką Wisłę chciałbym oglądać w każdym meczu... . Przed meczem brałem remis w ciemno, teraz czuje duży niedosyt. Jak na kolejny mecz bez napastnika, było dobrze.
Dzięki za walkę, Wisełko dzięki za walkę
nieznajomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nieznajomy
Znajdź inne posty napisane przez nieznajomy