Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.06.2020, 11:18
Ja tam Arki bym się nie obawiał - nawet jak historycznie dziś przejebiemy. Bardziej bym patrzył na scyzorów, którzy wyglądaja dobrze i z amikarzami mogą nawet zrobić niespodziankę. A wtedy będzie nerwowo.

Moim zdaniem finalnie to skończy się naszym i scyzorów remisem i nie zmieni się nic
Odpowiedz cytując