|
Obawiam się, że ostatni piłkarze w składzie, którzy czują tę presję, to Błaszczykowski, który biega za darmo i Boguski, który biega najwięcej.
Od wszystkich pozostałych oczekiwałbym jednak, żeby jako profesjonalni piłkarze z zaangażowaniem włączyli się w walkę o utrzymanie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|