Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.06.2020, 19:08
Co nas obchodzi o co gra Arka mam to w dupie , moze oddajmy mecz bo Arka punktów potrzebuje ...
Wisła gra o życie,o byt i przetrwanie i tylko to powinno nas interesować/bo czytam i az niewierze

oni maja tam grac nas 200% ,a po 90 mintach maja sie pozygac z wysiłku,to jest ich obowiazek bo reprezentuja 13 krotnego Mistrza Polski.Koniec kropka.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.06.2020 o godz. 19:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując