|
Co nas obchodzi o co gra Arka mam to w dupie , moze oddajmy mecz bo Arka punktów potrzebuje ...
Wisła gra o życie,o byt i przetrwanie i tylko to powinno nas interesować/bo czytam i az niewierze
oni maja tam grac nas 200% ,a po 90 mintach maja sie pozygac z wysiłku,to jest ich obowiazek bo reprezentuja 13 krotnego Mistrza Polski.Koniec kropka.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.06.2020 o godz. 19:14.
|