FraMat napisał(a):

należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach.
No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F
|
A to my nie gramy o życie?