Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.06.2020, 13:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach.
No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F
A to my nie gramy o życie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując