Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

laptop w serwisie , więc na użyczonym sprzęcie
krótko i na temat :
my : 13 miejsce 34 punkty
Korona : 14 miejsce 31 punktów
Arka : 15 miejsce 28 punktów
ŁKS : 16 miejsce 21 punktów
i z takim dorobkiem przystępujemy do ostatniego spotkania części zasadniczej
górna 8-ka nam już nie grozi, gramy o jak najlepszą pozycje wyjsciowa przed "walka o spadek"
do boju !
|
chyba maja 30pkt
Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić w tym meczu to nie dać sobie wj..ać bramki na samym początku, dla arki to prawdopodobnie ostatnia okazja żeby złapać kontakt z powietrzem.Rzucą się na nas od pierwszego gwizdka bo to jest naszą słabośćią.
+ dla nas to łatwość przeczytania rywala na to spotkanie, mniejsza presja (chyba że się amika w kielcach podołży)
- słabo ostatnio idzie nam w gdyni, ale też śledzie nie grają super u siebie 4-6-4
Remis w Gdyni będzie korzystnym wynikiem który być może zwiększy nasz dystans do strefy o 5pkt.
jak dobrze kojarzę o pozycji końcowej decyduje lepsze miejsce w rundzie zasadniczej także to też dla na na +
