|
należy się na spokojnie nastawić na porażkę. Arka gra o życie u siebie, a my nie jesteśmy w najlepszej formie.
1 punkt będzie sukcesem w tych okolicznościach.
No chyba, że nasi wejdą na wyżyny swoich umiejętności i zagrają bez takich głupich błędów jak w ostatnich trzech meczach. Co raczej zalicza się do S-F
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|