Temat
:
[XXX kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, 14 czerwca, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
9
13.06.2020, 11:06
na swini zawsze ciezko, ale kazda passa naszych ch*jowych meczow tam musi sie kiedys skonczyc i licze ze wyszarpiemy wygrana nie wazne w jakim stylu
ale ze "zwycieskiego" remisu tez bede zadowolony
TYLKO WISŁA
Kac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kac
Znajdź inne posty napisane przez Kac