Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 13.06.2020, 11:06
na swini zawsze ciezko, ale kazda passa naszych ch*jowych meczow tam musi sie kiedys skonczyc i licze ze wyszarpiemy wygrana nie wazne w jakim stylu

ale ze "zwycieskiego" remisu tez bede zadowolony
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując