Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.06.2020, 10:12
Wygrana (przy porazce Korony z Amica) zamyka lige. Mistrz znany, wice-mistrz raczej tez i wszyscy spadkowicze. Mozna by bylo odwolac runde rewanzowa i miec jednak normalna przerwe przed nowym sezonem.
Odpowiedz cytując