Nie trafiliśmy z przygotowaniami i to nie ulega wątpliwości, niemniej z każdym meczem powinno to wyglądać lepiej.
Wierzę, że już w Gdyni motoryka będzie na wysokim poziomie.
Ciężko przewidzieć skład, ponownie 5 w obronie

Wtedy pewnie zgramy:
Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Herbert, Holownia(Sadlok)- Żukow, Vukan, Chuca(Pawlowski) - Kuba - Boguski (Turgeman, Buksa)
Będzie to ustawienie 5-3-1-1, a więc tak jak graliśmy z Ŕakowem. Chciałbym Turgemana od początku,ale zobaczymy

Jeśli na wahadle wyjdzie Hołownia jako mlodziezowiec to wtedy Chuca w środku, jeśli ma wahadle Sadlok, to wtedy kosztem Chuki zagra Pawłowski jako mlodziezowiec