No raczej taka dysproporcja w grze a wynik już się szybko nie powtórzy, więc jak zagramy takie samo gówno, to uważam że będziemy podstawowym kandydatem do spadku(ŁKS pomijam).
Tak więc wszystkie oczy na Gdynię bo na razie to mamy 3/3 jeśli chodzi o fatalną grę. Inna sprawa że zagraliśmy z całkiem solidnymi drużynami jak na ubogość naszej ligi
