Szneka napisał(a):

|
Lepszy nie ale jako wartościowy zmiennik. Basha czy Żukow mogę przecież odejść po sezonie
|
Czy Ty rozumiesz co to znaczy wzmocnienie .to znaczy ze jest to lepszy zawodnik od posiadanych a Kort takim zawodnikiem nie jest ,nie jest nawet dobrym zmiennikiem wg mnie