Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86118
Stary 11.06.2020, 20:10
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Lepszy nie ale jako wartościowy zmiennik. Basha czy Żukow mogę przecież odejść po sezonie
Czy Ty rozumiesz co to znaczy wzmocnienie .to znaczy ze jest to lepszy zawodnik od posiadanych a Kort takim zawodnikiem nie jest ,nie jest nawet dobrym zmiennikiem wg mnie
Odpowiedz cytując