Jaroo1 napisał(a):

Nie mogę odpowiadać za innych użytkowników. Mogę odpowiedzieć za siebie. Jestem załamany poziomem gry, tak po końcowym gwizdku, jak i po pierwszej połowie - moja ocena się nie zmienia. Nie przypominam sobie, żebym pisał, że spadniemy, chociaż jestem pewien, że będziemy się bronić przed spadkiem i że trzy punkty w tym meczu bardzo nam ułatwią walkę o bezpieczną pozycję w tabeli.