Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.06.2020, 15:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...
Nie mogę odpowiadać za innych użytkowników. Mogę odpowiedzieć za siebie. Jestem załamany poziomem gry, tak po końcowym gwizdku, jak i po pierwszej połowie - moja ocena się nie zmienia. Nie przypominam sobie, żebym pisał, że spadniemy, chociaż jestem pewien, że będziemy się bronić przed spadkiem i że trzy punkty w tym meczu bardzo nam ułatwią walkę o bezpieczną pozycję w tabeli.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując