Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.06.2020, 13:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kurde, jakie tu sa płaczki i chorągiewki to szok.
Problem polega na tym, że na szczęście Polska nie wygląda już tak, jak 30 lat temu i nikt nie ogląda meczu na telegazecie ani nie czyta relacji w PS, gdzie można było napisać wszystko i przedstawić mecz jak starcie tytanów. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć jak grę na stojąco, do boku i do tyłu, bez jednego strzału w ciągu 45 min.

Oczywiście trzy punkty są bezcenne i cieszę się z nich, ale nie pamiętam tak złego meczu Wisły.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując