Jaroo1 napisał(a):

|
Kurde, jakie tu sa płaczki i chorągiewki to szok.
|
Problem polega na tym, że na szczęście Polska nie wygląda już tak, jak 30 lat temu i nikt nie ogląda meczu na telegazecie ani nie czyta relacji w PS, gdzie można było napisać wszystko i przedstawić mecz jak starcie tytanów. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć jak grę na stojąco, do boku i do tyłu, bez jednego strzału w ciągu 45 min.
Oczywiście trzy punkty są bezcenne i cieszę się z nich, ale nie pamiętam tak złego meczu Wisły.