Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 11.06.2020, 12:39
Statystyka statystyka, która tak naprawdę nie wiele mówi, bo odnosi się tylko do przeszłości. Restart rundy to nowa forma, nowe kontuzje i różne oblicze także naszych rywali.
A Ci w grupie spadkowej zdają się być raczej w dobrej formie

Korona, Zagłębie, Górnik, Raków - grają swoje (choć nie zawsze punktują)
ŁKS, Płock, Arka i My ewidentnie się męczymy.

Teoretycznie dobre kilka lat temu Podbeskidzie było na 7 miejscu po 29 kolejkach by ostatecznie zakończyć sezon na spadkowym 15 miejscu.(oczywiście wtedy był podział punktów)

Jestem optymista w walce o utrzymanie, ale wcale nie wykluczam że możemy do ostatnie, przed ostatniej kolejki nie być tego pewni.
Odpowiedz cytując