serek.c2 napisał(a):

Wiara to jedno, obiektywna ocena tego co widzieliśmy to drugie
|
A wynik to trzecie. A ten jest dla nas korzystny i o tym nie zapominajmy.
Widać że nie mamy jeszcze optymalnej formy. Wygląda to tak jakby szczyt miał być w meczach w grupie spadkowej. Dlatego uważam ze nasza gra będzie wyglądała lepiej, a taki Raków może za 2 tygodnie spuchnąć.
Ważne zwycięstwo! Wole takie wygrane, niż porażki po pięknej grze.