Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 10.06.2020, 23:45
Kurde, jakie tu sa płaczki i chorągiewki to szok. Nic aby tylko beczeć i na gorąco komentować, tak jak wiatr zawieje. Przegrywamy chujowo, wygramy, oo super. Eksperci w dupę waleni za przeproszeniem.
Gramy źle ale punktujemy, i to się liczy. Fizycznie słabo, ale jest nadzieja, że w końcu odbije, a wtedy będziemy regularnie punktować, pytanie czy zlapią świeżość za niedlugi czas?
Przegraliśmy z gora tabeli, jak widać na środek tabeli wiele nie trzeba, mamy lekka przewagę nad strefa spadkową, jak na te chujową ligę i jeszcze bardziej chujowe zespoły, to nawet taka chujowa forma powinna dać utrzymanie. Wystarczy po podziale tabeli ograć ze 2 razy jakichś leszczy i powinno być dobrze.

A wy przestancie plakać, chlopami jesteście. popłaczecie sobie jak spadniemy, jeśli spadniemy. Dziwicie się pilkarzom, że sa zjebami, płaczkami, a co Wy sobą reprezentujecie? Jesteście kibicami, macie kibicować, wspierać, wierzyć, a nie plakac przy pierwszym problemie, mamy walczyć a nie .......ić i się zalamywać.


Cytat:
Powiem tak... w kontekście 99,9% wpierd... olu w gdyni
Ta zajebista Arka, poki co dokonala takiego cudu, że jej się udalo stracić najwięcej goli w tych 3 meczach po wzowieniu sezonu. nawet im sie udalo nas w tym pobić. Także bez kitu 99,9%, że przegramy w Gdyni.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 10.06.2020 o godz. 23:52.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując