Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 10.06.2020, 22:18
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Ten sezon skroci mi zycie o dobre 5 lat. Jezeli taki poziom bedziemy trzymac to tylko jakims cudem zostaniemy w tej lidze.
Jeśli doliczyć do tego poprzedni naznaczony Kambodżanskim przejęciem to już chyba wszyscy kibice Wisły długo nie pożyją

Tak na poważnie oczywiście mecz dramatyczny, aczkolwiek to my sobie wydaliśmy zwyciestwo. Grać taka padake i wygrać też trzeba umieć....
Odpowiedz cytując