Blixa napisał(a):

|
Ten sezon skroci mi zycie o dobre 5 lat. Jezeli taki poziom bedziemy trzymac to tylko jakims cudem zostaniemy w tej lidze.
|
Jeśli doliczyć do tego poprzedni naznaczony Kambodżanskim przejęciem to już chyba wszyscy kibice Wisły długo nie pożyją
Tak na poważnie oczywiście mecz dramatyczny, aczkolwiek to my sobie wydaliśmy zwyciestwo. Grać taka padake i wygrać też trzeba umieć....