Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.06.2020, 19:16
Naprawdę nie chce tego meczu komentować, bo musiałbym tutaj złożyć na wasze ręce elaborat o przygotowaniu fizycznym naszego zespołu przez sztab szkoleniowy z panem Skowronkiem na czele a nie chciałbym was tym katować. To jak drużyna została przygotowana i że na własnym boisku bronimy się przed beniaminkiem, że w 1 połowie nie oddajemy jednego strzału nawet niecelnego na bramkę, że przez cały mecz nie potrafimy przeprowadzić 1 składnej akcji to pokazuje, że z drużyną jest fatalnie a nie źle. A przecież od marca to oni nie oduczyli się grać w piłkę.

Ja mam nadzieję, że presja zacznie oddziaływać na wszystkich odpowiedzialnych za utrzymanie klubu w lidze, bo z tą grą będzie naprawdę ciężko widząc jak gra Korona. Zostało 8 meczy w tym 3 u siebie, więc nie można liczyć, że będzie nam w każdym spotkaniu dopisywało szczęście jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując