Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 10.06.2020, 19:06
Taki mecz z Pogonią i ŁKS-em na koniec jesieni złączony w jedno. Raków sfrajerzył, ale trzeba umieć to wykorzystać i takich leszczy gnoić. Nie trawię jak takie wieśniaki cieszą się z bramek na naszym stadionie.

Brawo Wisełko.
Odpowiedz cytując