Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 10-06-2020, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
37
10.06.2020, 19:06
Taki mecz z Pogonią i ŁKS-em na koniec jesieni złączony w jedno. Raków sfrajerzył, ale trzeba umieć to wykorzystać i takich leszczy gnoić. Nie trawię jak takie wieśniaki cieszą się z bramek na naszym stadionie.
Brawo Wisełko.
caucus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do caucus
Znajdź inne posty napisane przez caucus