Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 10.06.2020, 19:01
Dramat

Dramat

Dramat

To, że zdobyliśmy 3 punkty w tym meczu, to świadczy tylko o poziomie tej ligi.

Nie zasłużyliśmy nawet na remis. Co się stało z tą drużyną podczas tej koronawirusowej przerwy?
Odpowiedz cytując