Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.06.2020, 18:43
Niech lecą do pierwszej ligi, taki poziom jaki prezentują jest obrazą nawet dla ekstraklasy. Wielka Wisła skończyła się w 2011 w Nikozji, to jest jakiś smutny żart a nie drużyna pilkarska...
Odpowiedz cytując