|
Wygrana to jest nasz obowiązek, nie wyobrażam sobie, żeby nasi nie gryźli trawy od pierwszej do ostatniej minuty... mają płacone w terminie, mają warunki do treningu itp. Nie ma kuraw wymówki... a jak nie to wypierdalać, Wisła nie może spaść, każdy wie co by to oznaczało...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|