Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.06.2020, 10:30
Ja to bym całkiem przemeblowal nasz sklad. Trzeba dać grać młodym a nasi seniorzy powinni iść jak Sławek Peszko kończyć kariery w nizszych ligach. Jak dalej będą wychodzić w pierwszym składzie za nic to owszem skończą w nizszej lidze ale razem z Wisłą.
Z jednej strony nie ma czasu i mozliwosci eksperymentowania a z drugiej ta droga nie ma zadnej przyszłości jeśli nawet w tym roku jakoś fartem nie spadniemy to w przyszłym roku nasza leciwa kadra już nie da rady. Będą się jeszcze bardziej sypać zdrowotnie, będą coraz wolniejsi i coraz bardziej sfrustrowani a to nie da nam wyniku. Życie jest okrutne z nikim z nas jak pewnie zdążyliście zauwazyc sie nie cacka a u nas pare nazwisk ma lepiej niż u matki na rosołku w niedziele. Od 10 lat jedziemy w dół rownią pochyłą i chciałbym napisać że końca nie widać ale chyba właśnie wyłonił się przed oczami. Był powiew świeżości za Kiko kiedy przyszło trochę świeżej krwi, udało sie wtedy zająć 5 miejsce w lidze i nawet pomarzyć o pudle przez krótką chwilę. Wiadomo jaki to był czas nie udało sie nam tego utrzymać, wszyscy pouciekali bo zostali tak jak i my ostro wyruchani przez bandytów z Sharksow. Ale to był nasz najlepszy sezon od ostatniego majstra a tak to z roku na rok coraz gorzej i coraz gorzej a będzie jeszcze gorzej niestety. Zresztą przypomnijcie sobie ze w zeszlym roku właśnie lige uratowali nam młodziki którzy akurat mogli wyjść na boisko kiedy nasze zajebiste nazwiska miały absencje z różnych powodów. W nagrode w tym sezonie znowu mogą nosić piłki albo już ich nie ma w ogóle w klubie.
Stawiam na skład który napewno nie wyjdzie ale wg mnie
Buchal na bramce z braku laku ale żywcem trzeba bramkarza jak Pareiko, Cierzniak, Cuesta
Szot, Klemenz, Hebert, Hołownia
Kuba, Kuveljic, Chuka, Zhukov
Buksa
Tupta (zatrybi w końcu jak Kolar)
Odpowiedz cytując