maciekkk napisał(a):

|
Z Legia było już lepiej niż z Piastem i tutaj upatruje naszej szansy, ze Raków mimo iż gra bardzo intensywnie to jest słabszy od Legii... Może się uda, byłoby troszkę spokojniej przygotowywać się do meczu z Arką...
|
Było lepiej póki Legia nie włączyła "trzeciego biegu". Ale to też inne umiejętności.
Bardziej przeraża mnie to jak Kielce i Ara gryzą trawę...