Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.06.2020, 10:03
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Z Legia było już lepiej niż z Piastem i tutaj upatruje naszej szansy, ze Raków mimo iż gra bardzo intensywnie to jest słabszy od Legii... Może się uda, byłoby troszkę spokojniej przygotowywać się do meczu z Arką...
Było lepiej póki Legia nie włączyła "trzeciego biegu". Ale to też inne umiejętności.
Bardziej przeraża mnie to jak Kielce i Ara gryzą trawę...
Odpowiedz cytując