Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 10-06-2020, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
14
10.06.2020, 08:14
Z Legia było już lepiej niż z Piastem i tutaj upatruje naszej szansy, ze Raków mimo iż gra bardzo intensywnie to jest słabszy od Legii... Może się uda, byłoby troszkę spokojniej przygotowywać się do meczu z Arką...
maciekkk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekkk
Znajdź inne posty napisane przez maciekkk