Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Raków Częstochowa, 10-06-2020, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
KacperNoEasy
Junior Member
Od: 04.2020
Offline
#
11
09.06.2020, 21:41
Jeśli my się obawiamy beniaminka na własnym stadionie to trzeba zadać sobie pytanie, które zadaje sobie wiele ludzi z Poznania: "Qou Vadis Wisło?"
KacperNoEasy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KacperNoEasy
Znajdź inne posty napisane przez KacperNoEasy