Wyświetl pojedynczy post
KacperNoEasy
Junior Member
 
Od: 04.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.06.2020, 21:41
Jeśli my się obawiamy beniaminka na własnym stadionie to trzeba zadać sobie pytanie, które zadaje sobie wiele ludzi z Poznania: "Qou Vadis Wisło?"
Odpowiedz cytując