|
Przede wszystkim jeśli dziś Korona przegra, przy mocno prawdopodobnej porażce Arki jutro, to z Rakowem nie możemy przegrać. Trzeba grać o zwycięstwo, wiadomo, ale remis zapewniłby wtedy nam 13 miejsce i mecz z Koroną i Arką w Krakowie, bo 3pkt nad Koroną, z którą mamy lepszy bilans i 4pkt nad Arką, nawet w przypadku przegranej w Gdyni bylibyśmy nad nimi i mimo gorszego bilansu dwumeczu, w fazie finałowej nie miałoby to znaczenia, bo przy równej liczbie punktów na koniec sezonu liczy się miejsce po 30 kolejkach.
|