Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 09.06.2020, 17:59
masada napisał(a):Wyświetl post
To jest piekielnie ważny mecz, nie wiem, czy nie najważniejszy od lat, mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Ewentualne zwycięstwo pozwoliło by zapewne znowu odskoczyć od strefy spadkowej i ich trochę podłamać.

Poza tym warto mieć cały czas głowę nad wodą, bo wcale nie jest przecież w stu procentach pewne, że rozwój wypadków nagle nie sprawi, że liga wcale nie będzie dokończona, co już wszyscy widzę uznali za pewnik.

Naprzód Wisło, naprzód TS!
Jeden mecz nam sprawy nie rozwiązuje. Mamy do końca sezonu 9 meczów, potrzeba 12 punktów do utrzymania się. Cztery u siebie trzeba wygrać.
Szkoda, że stadion zamknięty ;(
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując