s1mone napisał(a):

Zdecydowanie za dużo pier-dololo.
W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi, dwie dogodne okazje, jedna wykorzystana, Legia zero.
Dużo lepsza gra niż wynik.
|
Dokładnie tak jak piszesz, zwłaszcza, że graliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Paradoksalnie, dzięki tej pladze absencji z Legią, będziemy mieli relatywnie świeży skład na Raków. Z indywidualnych to dla mnie w 1 połowie świetnie Basha (pamiętając mecz z Piastem, z piekła do nieba), cieszył też Szot. Boguski nie powinien już wychodzić na boisko, Buchalik nierówno (znowu kiksy nogami, ale też 2-3 świetne interwencje), a Kuba... ech, chciałoby się naprawdę przesunąc go bardziej do środka. Jako skrzydłowy niestety już nie te lata, po prostu. Wnosi doświadczenie, ale piłkarsko - mało.