|
Piast i Legia i tak były ponad naszym zasiegiem nawet przed pandemia,zreszta w tamtych meczach tez róznie to wygladało,chocby to 0;0 z Amika gdzie tez momentami była obrona Czestochowy.
Pozatym ten skład ... pozorant Silva nawet nie powąchał by murawy gdyby sytuccja kadrowa była normalna,a to duzo mowi o stanie kadrowym .
jest jak jest ,stan faktyczny i walke zaczynamy we srode.,bo tu juz kazda strata punktów bedzie odczuwalna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.06.2020 o godz. 19:17.
|