Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 08.06.2020, 18:43
Zdecydowanie za dużo pier-dololo.

Mecz z Piastem - tragedia.

Z Legią całkiem dobry.

W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi, dwie dogodne okazje, jedna wykorzystana, Legia zero.

Druga połowa - wyrównany mecz do momentu pierwszej bramki, która padła z dupy po wielbłądzie obrony. Piłka już prawie w rogu i nagle bum gol z niczego.

Drugi gol ze stałego fragmentu gry, których my też mieliśmy sporo - a nie z udokumentowanej przewagi.

Trzeci gol kontra jak się odsłoniliśmy.

Dużo lepsza gra niż wynik.
Odpowiedz cytując