|
No ja też przecież piszę półżartem.
Jednak podobnie jak @MaLk widzę, że do końca rundy może być ostry wp...ol.
Dlatego liczę na ewentualną zwyżkę formy potem.
No i po tym, co zostało do tej pory zaprezentowane przez drużynę, tylko to może dawać jeszcze jakieś powody do optymizmu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|