Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.06.2020, 08:58
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
To był nasz 8 mecz w tym roku. Osiem spotkań przez ponad 5 miesięcy. Również nie rozumiem jak profesjonalny sportowiec może mieć problem z przygotowaniem fizycznym.
Bardzo wygodnie pomijasz 2,5 miesiąca przerwy, podczas której tylko przez 2 tygodnie trenerzy mogli pracować nad typowo piłkarskimi sprawami.

Mamy dość wiekową kadrę, dla której czas bez piłki może być zabójczy. To maszyna, którą ciężko jest rozpędzić. Jak jest rozpędzona, piłkarze dbają o siebie, to wszystko wygląda w porządku. Ale wystarczy dłuższa przerwa i już pozamiatane.

Wiosnę świetnie zaczął Sadlok, dobrze Kuba. Obaj obecnie fizycznie są w dupie. Żukow po fatalnym występie w Gliwicach potrzebował tygodnia, by w miarę wrócić do pełni sił.

Kuba nie wiadomo czy rozkręci się do końca sezonu.
Odpowiedz cytując